Podmínky

  • Nejsme klasický eshop, ale snažíme se vyhovět aktuálně obrovskému zájmu lidí o dovoz čerstvé zeleniny a ovoce.
  • Minimální hodnota objednávky je 499 Kč.
  • Vyplněním objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zpracování osobních údajů

  1. Udělujete tímto souhlas společnosti Ekofarma Rohoznice, se sídlem Praha - Nové Město, Karlovo náměstí 292/15, PSČ 120 00, IČ: 06019544, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spis. značka 274692 C, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo
  2. Jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem dodání zboží a přímé komunikace se zákazníkem. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu související spolupráce (nejdéle 2 roky).
  3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním emailu na info@ekofarmarohoznice.cz nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Ekofarma Rohoznice, Rašínova 1003, 503 15 Nechanice.
  4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: Konzultant pro marketing a externí komunikaci: Jana Miklík Zichová, případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
  5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.